TİMAV GENEL BAŞKANLIĞINA SAMİ BAYRAKÇI SEÇİLDİ.

  • Tarih: 20.05.2023 14:00
  • Yer: 20 Mayıs 2023 tarihinde TİMAV 14. Genel Kurul toplantısı yapıldı. 2009 yılında bu yana Genel Başkanlık görevini yürüten Abdullah Ecevit Öksüz, bu önemli görevi Sami Bayrakçı'ya devretti. (Harita)

Açıklama

20 Mayıs 2023 tarihinde TİMAV 14. Genel Kurul toplantısı yapıldı. 2009 yılında bu yana Genel Başkanlık görevini yürüten Abdullah Ecevit Öksüz, bu önemli görevi Sami Bayrakçı'ya devretti.

Öksüz, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, TİMAV'ın 1994 yılından bugüne hizmet eden tüm kişilere teşekkür etti ve İmam Hatiplilik sevdasına hizmet ederek hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi. Yönetiminde görev alan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Öksüz, TİMAV'ın Sami Bayrakçı’yla daha büyük hizmetlere ve projelere koşacağına olan inancını ifade edip, dua ve destekleriyle yeni yönetimin yanında olmaya devam edeceğini belirtti.

Görev değişimi dolayısıyla TGTV Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Mehmet Yıldız tebrik mesajı yayınladı.

Yıldız mesajında, 2009 yılından bugüne kadar nezaket, çalışkanlık ve sadakatle genel başkalık sorumluluğunu yürüten Abdullah Ecevit Öksüz Beyi tebrik etti.

TGTV başkanı, Sami Bayrakçı’nın başkanlık döneminin TİMAV’a, İmam Hatip Camiasına ve toplumumuza yeni ufuklar açacağına inandığını ifade ederek, Bayrakçıya ve yeni yönetim kuruluna yeni projelerle birlikte çalışmalarında başarılar diledi.