TGTV
Yöneticileri

      1.DÖNEM  29.04.1995

  1. İsmail Kahraman - Mütevelli Heyeti Bşk.

  2. Hasan Kalyoncu - Başkan Yardımcısı

  3. Necati Çelik - Başkan Yardımcısı

  4. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  5. Erol Yarar - Başkan Yardımcısı

  6. Ahmet Şişman - Genel Sekreter

  7. Şaban Odabaşı - Genel Muhasip

 

İcra Kurulu

  1. İsmail Kahraman

  2. Ahmet Şişman

  3. Ahmet Akgündüz

  4. Mehmet Alacacı

  5. Necati Çelik

  6. Ahmet Coşkun Dündar

  7. Zeki Hacı İbrahimoğlu

  8. Hasan Kalyoncu

  9. Ali Yüksel Kavuştu

  10. Şaban Odabaşı

  11. Hasan Sağlam

  12. Mevlüt Saygın

  13. Erol Yarar

  14. Salim Uslu - 24.03.2006

           

3. DÖNEM 12.10. 1997

  1. Ahmet Şişman - Mütevelli Heyeti Bşk.

  2. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  3. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  4. Hasan Kalyoncu - Başkan Yardımcısı

  5. Necmi Sadıkoğlu - Başkan Yardımcısı

  6. Mehmet Alacacı - Genel Sekreter

  7. Şaban Odabaşı - Genel Muhasip

 

İcra Kurulu

  1. Ahmet Şişman

  2. Ahmet Akgündüz

  3. Mehmet Alacacı

  4. Salim Uslu

  5. Sabahattin Zaim

  6. Kemal Yavuz Ataman

  7. Zeki Hacı İbrahimoğlu

  8. Hasan Kalyoncu

  9. Ali Yüksel Kavuştu

  10. Şaban Odabaşı

  11. Hasan Sağlam

  12. Mevlüt Saygın

  13. Vehbi Dinçerler

 

5. DÖNEM  7.11.2000

 

  1. Kemal Yavuz Ataman - Yönetim Kurulu Bşk.

  2. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  3. Necmi Sadıkoğlu - Başkan Yardımcısı

  4. Yüksel Kavuştu - Başkan Yardımcısı

  5. Bahattin Cebeci - Başkan Yardımcısı

  6. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  7. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  8. Şaban Odabaşı - Başkan Yardımcısı

  9. Hakan Farımaz - Muhasip

  10. Mehmet Alacacı - Sekreter


İcra Kurulu

  1. Kemal Yavuz Ataman - İcra Kurulu  Bşk.

  2. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  3. Necmi Sadıkoğlu - Başkan Yardımcısı

  4. Yüksel Kavuştu - Başkan Yardımcısı

  5. Bahattin Cebeci - Başkan Yardımcısı

  6. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  7. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  8. Şaban Odabaşı - Başkan Yardımcısı

  9. Hakan Farımaz - Muhasip

  10. Mehmet Alacacı - Sekreter

  11. İsmet Yılmaz

  12. Bayram Babacan

  13. Fethi Güngör

  14. Hakan Farımay

  15. İbrahim İlhan

  16. Nazif Öztürk

  17. Öner Ergenç

 

7. DÖNEM  21.12.2002

 

  1. Necmi Sadıkoğlu - Yönetim Kurulu Başkanı

  2. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  3. Ali Yüksel Kavuştu - Başkan Yardımcısı

  4. Bahaeddin Cebeci - Muhasip

  5. Mehmet Alacacı - Sekreter


İcra Kurulu

  1. Necmi Sadıkoğlu - İcra Kurulu Başkanı

  2. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  3. Ali Yüksel Kavuştu - Başkan Yardımcısı

  4. Bahaeddin Cebeci - Muhasip 

  5. Mehmet Alacacı - Sekreter

  6. Bayram Babacan

  7. Fatih Yavaş

  8. Fethi Güngör

  9. Hasan Mollaoğlu

  10. Hamza Akbulut

  11. Nazif Öztürk

  12. Ömer Faruk Uysal

  13. Öner Ergenç

  14. Salim Uslu

  15. Selahattin Yazıcı

  16. Şaban Odabaşı

 

9. DÖNEM  17.05.2007

 

  1. Necati CEYLAN
    Yönetim Kurulu Başkan

  2. Ayhan OĞAN
    Genel Sekreter

  3. Bayram BABACAN
    Bşk Yrd. İdari İşler

  4. Ali KURT
    Bşk Yrd. Hukuk İşleri

  5. Yaşar ŞADOĞLU
    Bşk Yrd. Mali İşler  

  6. M. Kemal ÖZSOY
    Bşk Yrd. Teş. ve Kurumsal İliş.

  7. Murat YAŞA
    Bşk Yrd. Uluslararası İlişkiler

  8. Fethi GÜNGÖR
    Bşk Yrd. Sivil Toplum Okulu

  9. Hasan AVŞAR
    Muhasip


İcra Kurulu

  1. Necati CEYLAN
    İcra Kurulu Başkan

  2. Ayhan OĞAN
    Genel Sekreter

  3. Bayram BABACAN
    Bşk Yrd. İdari İşler

  4. Ali KURT
    Bşk Yrd. Hukuk İşleri

  5. Yaşar ŞADOĞLU
    Bşk. Yrd. Mali İşler

  6. M. Kemal ÖZSOY
    Bşk Yrd. Teş. ve Kurumsal İliş.

  7. Murat YAŞA
    Bşk Yrd. Uluslararası İlişkiler

  8. Fethi GÜNGÖR
    Bşk Yrd. Sivil Toplum Okulu

  9. Hasan AVŞAR -  Muhasip

  10. AHMET AĞIRBAŞLI    

  11. ALİ GÜR    

  12. CİHANGİR İŞBİLİR     

  13. FAHRİ SOLAK     

  14. FATİH YAVAŞ    

  15. HAMZA AKBULUT 

  16. HÜSNÜ KILIÇ    

  17. KEREM KINIK     

  18. MEHMET KAYA     

  19. MUHİTTİN AĞIRMAN    

  20. MUSTAFA ÖZKAYA     

  21. NECİP FAZIL KURT    

  22. NİYAZİ ERUSLU     

  23. SAMİ SORGUN     

  24. ŞABAN ODABAŞI 

11. DÖNEM İCRA KURULU  16.06.2011 - 10.06.2013

  1. İLİM YAYMA CEMİYETİ
    Av. Hamza Akbulut - İcra Kurulu Başkanı

  2. BİRLİK VAKFI
    Mustafa Şimşek - Başkan Yardımcısı

  3. MÜSİAD
    Eyüp Akbal - Başkan Yardımcısı

  4. HUKUKÇULAR DERNEĞİ
    Av. Mustafa Yağmur - Başkan Yardımcısı

  5. SAFA VAKFI
    Abdullah Ekinci - Sekreter

  6. İSTANBUL MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASECİLER DERNEĞİ
    İbrahim Balcıoğlu - Muhasip

  7. HAYRAT VAKFI, Ali Kurt

  8. İNSAN VAKFI, Ayhan Ogan

  9. SİYASAL VAKFI, Fahri Solak

  10. İHH İNSANİ YARDIM VAKFI, Hüseyin Oruç

  11. HAYAT VAKFI, Dr. Hasan Selçuk

  12. ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI, Cemil Özer

  13. İLİM YAYMA VAKFI, Mehmet Yıldız

  14. REYHAN KÜLTÜR VAKFI, Nevzat Sudaş

  15. DİVAN ARAŞTIRMA VE EĞİTİM DRNEĞİ, Cihangir İşbilir

  16. MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU, Avni Çebi

  17. ASKON, Hasan Ali Cesur

  18. İGİAD, Ömer Bedrettin Çiçek

  19. ENSAR VAKFI, Yaşar Şadoğlu

       2.DÖNEM 30.05.1997

  1. Sabahattin Zaim - Mütevelli Heyeti Bşk.

  2. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  3. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  4. Hasan Kalyoncu - Başkan Yardımcısı

  5. Necmi Sadıkoğlu - Başkan Yardımcısı

  6. Ahmet Şişman - Genel Sekreter

  7. Şaban Odabaşı - Genel Muhasip

 

İcra Kurulu

  1. Sabahattin Zaim

  2. Ahmet Şişman

  3. Ahmet Akgündüz

  4. Mehmet Alacacı

  5. Salim Uslu

  6. Kemal Yavuz Ataman

  7. Zeki Hacı İbrahimoğlu

  8. Hasan Kalyoncu

  9. Ali Yüksel Kavuştu

  10. Şaban Odabaşı

  11. Hasan Sağlam

  12. Mevlüt Saygın

  13. Vehbi Dinçerler

 

4. DÖNEM  5.12.1998

  1. Ahmet Şişman - Mütevelli Heyet Bşk.

  2. Necmi Sadıkoğlu - Başkan Yardımcısı

  3. Harun Tokak - Başkan Yardımcısı

  4. Hasan Kalyoncu - Başkan Yardımcısı

  5. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  6. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  7. Yüksel Kavuştu - Başkan Yarımcısı

  8. Zeki Çalışkan - Başkan Yardımcısı

  9. Mehmet Alacacı - Sekreter

  10. Şaban Odabaşı - Muhasip

İcra Kurulu

  1. Ahmet Şişman - Mütevelli Heyet Başkanı

  2. Necmi Sadıkoğlu - Başkan Yardımcısı

  3. Hasan Kalyoncu - Başkan Yardımcısı

  4. Harun Tokak - Başkan Yardımcısı

  5. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  6. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  7. Yüksel Kavuştu - Başkan Yarımcısı

  8. Zeki Çalışkan - Başkan Yardımcısı

  9. Mehmet Alacacı - Sekreter

  10. Şaban Odabaşı - Muhasip

  11. Ahmet Akgündüz

  12. Kemal Yavuz Ataman

  13. Mehmet Atilla Maraş

  14. Mustafa Özçelik

  15. Zeki Hacıibrahimoğlu

 

6. DÖNEM  17.03.2001

 

  1. Necmi Sadıkoğlu - Yönetim Kurulu Başkanı

  2. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  3. Yüksel Kavuştu - Başkan Yardımcısı

  4. Bahattin Cebeci - Başkan Yardımcısı

  5. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  6. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  7. Şaban Odabaşı - Başkan Yardımcısı

  8. Hakan Farımaz - Muhasip

  9. Mehmet Alacacı - Sekreter


İcra Kurulu (29.09.2001 Değişikliği Listesi )

  1. Necmi Sadıkoğlu - İcra Kurulu  Başkanı

  2. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  3. Yüksel Kavuştu - Başkan Yardımcısı

  4. Bahattin Cebeci - Başkan Yardımcısı

  5. Hasan Sağlam - Başkan Yardımcısı

  6. Salim Uslu - Başkan Yardımcısı

  7. Şaban Odabaşı - Başkan Yardımcısı

  8. Hakan Farımaz - Muhasip

  9. Mehmet Alacacı - Sekreter

  10. İsmet Yılmaz

  11. Bayram Babacan

  12. Fethi Güngör

  13. Hakan Farımay

  14. İbrahim İlhan

  15. Nazif Öztürk

  16. Öner Ergenç

  17. Mülayim Deribaş

  18. Selahattin Yazıcı

  19. Fatih Yavaş

  20. Hüsnü Tuna

 

8. DÖNEM 25.06.2005

  1. Necmi Sadıkoğlu - Yönetim Kurulu Başkanı

  2. Necati Ceylan - Başkan Yardımcısı

  3. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  4. Ayhan Ogan - Sekreter

  5. Hasan Avşar - Muhasip


İcra Kurulu

  1. Necmi Sadıkoğlu -  İcra Kurulu Başkanı

  2. Necati Ceylan - Başkan Yardımcısı

  3. Ahmet Şişman - Başkan Yardımcısı

  4. Ayhan Ogan - Sekreter

  5. Hasan Avşar - Muhasip

  6. Ali Yüksel Kavuştu

  7. Niyazi Eruslu

  8. Ali Kurt

  9. Bayram Babacan

  10. Fatih Yavaş

  11. Fethi Güngör

  12. Hamza Akbulut

  13. Mehmet Alacacı

  14. Salim Uslu

  15. Şaban Odabaşı

  16. Hasan Mollaoğlu

  17. Selahattin Yazıcı

  18. Murat Yaşa

 

10. DÖNEM İCRA KURULU 17.06.2009

 

  1. HUKUÇULAR DERNEĞİ
    Necati CEYLAN
    Yönetim Kurulu Başkan

  2. İNSAN EĞİTİMİ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA V.
    Ayhan OĞAN
    Genel Sekreter

  3. ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI,
    Bayram BABACAN
    Bşk Yrd. İdari İşler

  4. İHH İNSANİ YARDIM VAKFI
    Hüseyin Oruç
    Bşk Yrd. Uluslararası İlişkiler

  5. HEKİMLER BİRLİĞİ VAKFI
    Hasan AVŞAR
    Muhasip


İcra Kurulu

  1. HUKUÇULAR DERNEĞİ,
    Necati CEYLAN
    Yönetim Kurulu Başkan

  2. İNSAN EĞİTİMİ KÜLTÜR VE  Y. VAKFI
    Ayhan OĞAN
    Genel Sekreter

  3. ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI
    Bayram BABACAN
    Bşk Yrd. İdari İşler

  4. İHH İNSANİ YARDIM VAKFI
    Hüseyin Oruç
    Bşk Yrd. Uluslararası İlişkiler

  5. HEKİMLER BİRLİĞİ VAKFI
    Hasan AVŞAR
    Muhasip

  6. HAYRAT VAKFI, Ali Kurt

  7. ENSAR VAKFI, Ali Ekber Polat

  8. MÜSİAD, Ali Gür, Eyüp Akbal 

  9. SİYASAL VAKFI, Fahri Solak 

  10. SAFA VAKFI, Fatih Yavaş 

  11. İLİM YAYMA CEMİYETİ, Hamza Akbulut 

  12. HAYAT VAKFI, Kerem Kınık, Hasan Selçuk 

  13. BİRLİK VAKFI, Mustafa Şimşek 

  14. ESAM, Necip Fazıl Kurt 

 

12. DÖNEM İCRA KURULU 

10.06.2013 - 2015

 

  1. İLİM YAYMA CEMİYETİ
    Av. Hamza Akbulut - İcra Kurulu Başkanı

  2. BİRLİK VAKFI
    Mustafa Şimşek - Başkan Yardımcısı

  3. MÜSİAD
    Eyüp Akbal - Başkan Yardımcısı

  4. HUKUKÇULAR DERNEĞİ
    Av. Mustafa Yağmur - Başkan Yardımcısı

  5. Abdullah Ekinci
    Sekreter

  6. İSTANBUL MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASECİLER DERNEĞİ
    İbrahim Balcığlu - Muhasip

  7. HAYRAT VAKFI, Metin Uçar

  8. İNSAN VAKFI, Ayhan Ogan

  9. SİYASAL VAKFI, Fahri Solak

  10. İHH İNSANİ YARDIM VAKFI, Hüseyin Oruç

  11. HAYAT VAKFI, Dr. Hasan Selçuk

  12. ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI, Cemil Özer

  13. İLİM YAYMA VAKFI, Mehmet Yıldız

  14. REYHAN KÜLTÜR VAKFI, Nevzat Sudaş

  15. DİVAN ARAŞTIRMA VE EĞİTİM DRNEĞİ, Cihangir İşbilir

  16. MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU, Avni Çebi

  17. ASKON, Yaşar Yerlikaya

  18. İGİAD, Cahit Başaran

  19. ENSAR VAKFI, Yaşar Şadoğlu

13. DÖNEM İCRA KURULU  15.06.2015 - 15.06.2017
 

  1. İLİM YAYMA CEMİYETİ, Av. Hamza Akbulut İcra Kurulu Başkanı

  2. BİRLİK VAKFI, Mustafa Şimşek - Başkan Yardımcısı

  3. MÜSİAD, Eyüp Akbal - Başkan Yardımcısı

  4. HUKUKÇULAR DERNEĞİ, Av. Mustafa Yağmur - Başkan Yardımcısı

  5. Abdullah Ekinci - Sekreter

  6. İSTANBUL MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASECİLER DERNEĞİ, Harun Geylani - Muhasip

  7. HAYRAT VAKFI, Cengiz Bayındır

  8. İNSAN VAKFI, Münir Binici

  9. SİYASAL VAKFI, Fahri Solak

  10. İHH İNSANİ YARDIM VAKFI, Hüseyin Oruç

  11. HAYAT VAKFI, Dr. Hasan Selçuk

  12. ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI, Cemil Özer

  13. İLİM YAYMA VAKFI, Mehmet Yıldız

  14. REYHAN KÜLTÜR VAKFI, Nevzat Sudaş

  15. AKABE VAKFI, Sebahattin Öztekin

  16. MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU, Avni Çebi

  17. ASKON, Yaşar Yerlikaya

  18. İGİAD, Cahit Başaran

  19. ENSAR VAKFI, Yaşar Şadoğlu

  20. SAFA VAKFI, Selahattin Aslan

14. DÖNEM İCRA KURULU  28.05.2017 - 07.05.2019 


 

  1. İLİM YAYMA CEMİYETİ, Av. Hamza Akbulut - Yönetim Kurulu Başkanı

  2. BİRLİK VAKFI, Mustafa Şimşek - Başkan Yardımcısı

  3. MÜSİAD, Eyüp Akbal - Başkan Yardımcısı

  4. HUKUKÇULAR DERNEĞİ, Av. Mustafa Yağmur - Başkan Yardımcısı

  5. ENSAR VAKFI, Uğur Göncü - Sekreter

  6. İSTANBUL MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASECİLER DERNEĞİ, Harun Geylani - Muhasip

  7. HAYRAT VAKFI, Cengiz Bayındır

  8. SUFFA VAKFI, Abdulkadir Yazıcı

  9. SİYASAL VAKFI, Mustafa Cerit

  10. İHH İNSANİ YARDIM VAKFI, Hüseyin Oruç

  11. HAYAT VAKFI, Dr. Hasan Selçuk

  12. ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI, Hikmet Yıldırım

  13. İLİM YAYMA VAKFI, Nurettin Alan

  14. REYHAN KÜLTÜR VAKFI, Sami Sertadım

  15. ÖNDER, Mustafa Canbey

  16. MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU, Osman Balta

  17. ASKON, Yaşar Yerlikaya, Ercan Vergili

  18. İGİAD, Cahit Başaran

  19. İNSANLIĞA HİZMET VAKFI, Hikmet Özdemir

  20. DENİZ FENERİ DERNEĞİ, İsmail Tuğrul

15. DÖNEM İCRA KURULU  07.05.2019 - 07.05.2021 

 

  1. İLİM YAYMA CEMİYETİ, Av. Hamza Akbulut - Yönetim Kurulu Başkanı

  2. BİRLİK VAKFI, Mustafa Şimşek - Başkan Yardımcısı

  3. MÜSİAD, Eyüp Akbal - Başkan Yardımcısı

  4. HUKUKÇULAR DERNEĞİ, Av. Mustafa Yağmur - Başkan Yardımcısı

  5. ENSAR VAKFI, Nail Çamcı, Uğur Göncü - Sekreter

  6. İSTANBUL MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASECİLER DERNEĞİ, Harun Geylani - Muhasip

  7. HAYRAT VAKFI, Cengiz Bayındır

  8. SUFFA VAKFI, Abdulkadir Yazıcı

  9. SİYASAL VAKFI, Mustafa Cerit

  10. İHH İNSANİ YARDIM VAKFI, Hüseyin Oruç

  11. HAYAT VAKFI, Dr. Hasan Selçuk

  12. ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI, Hikmet Yıldırım

  13. İLİM YAYMA VAKFI, Nurettin Alan

  14. REYHAN KÜLTÜR VAKFI, Sami Sertadım

  15. ÖNDER, İsmail Çakır

  16. MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU, Osman Balta

  17. ASKON, Ercan Vergili

  18. İGİAD, Cahit Başaran

  19. İNSANLIĞA HİZMET VAKFI, Hikmet Özdemir

  20. DENİZ FENERİ DERNEĞİ, İsmail Tuğrul