SOSYAL MEDYA YÖNETİCİLERİ TGTV ÖNCÜLÜĞÜNDE BİR ARAYA GELDİ

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı’nın “Sosyal Medya Çalışma Grubu” toplantısı 7 Aralık 2022 Çarşamba Saat 11.00’de TGTV Genel Merkezinde yapıldı. 

TGTV Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Mehmet Yıldız yönetiminde yapılan toplantıya, TGTV üyesi gönüllü kuruluşların sosyal medya yöneticileri ve temsilcileri katıldı. 

Toplantıya Anadolu’dan da katılımın olması dikkat çekti.

TGTV  İcra Kurulu üyeleri, Taha Özdemir ve Metin Uçar TGTV’nin başlattığı  GİP (Gönüllü Teşekküller Arası İş Birliği Programı) hakkında bilgi verdiler.  

Gönüllü teşekküllerin sosyal medya kapasitelerini geliştirip, etki gücünü artırmak amacıyla yapılan toplantıdan önemli kararlar çıktı. 

Gönüllü teşekküllerin sosyal medyada etkili olmasını sağlayacak  dijital dönüşümün ön hazırlık çalışması için mutabakata varıldı. 

Gönüllü teşekküllerin etki oluşturmak üzere sosyal medyada nasıl bir araya geleceği ve her gönüllü teşekkül için dijital dönüşümün nasıl olacağının altlık çalışmasının yapılması üzere iki ayrı toplantı grubu oluşturuldu.


Toplantı sonunda alınan kararların çok önemli olduğunun altını çizen TGTV Başkanı Mehmet Yıldız, gönüllü kuruluşlarımızın kapasitelerinin artırmalarının milletimizin hayrına olacağını söyledi ve toplantıya katılanlara teşekkür etti. Sosyal Medya Çalışma Grubu toplantısı  aile fotoğrafı çekimi ile sona erdi.