STK BAŞKANLARI, TGTV İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

STK başkanlarını bir araya getiren TGTV geleneksel iftar programı, Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi İsmail Kahraman’ın da katılımıyla İnsan ve Medeniyet Hareketi Salonunda yapıldı. MÜSİAD, ASKON, ENSAR VAKFI, DENİZ FENERİ, HAYAT VAKFI, İMH, İNSAN VAKFI, İHLAS VAKFI, HAYRAT VAKFI VE BİRLİK VAKFI başkanları başta olmak üzere çok sayıda STK başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı programda konuşma yapan İsmail Kahraman 2023 yılının ülkemiz için dönüm noktası olacağını vurguladı.

Türkiye’nin 41 alanda ilk 7 ülke arasında olduğuna değine Kahraman, ülkemizi bu başarıya ulaştıran Cumhurbaşkanımıza destek olunması çağrısı yaptı.
İftar programının açış konuşmasını TGTV Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Mehmet Yıldız Yaptı. TGTV Kurucular Kurulu Başkanı Av. Hamza Akbulut da katılımcılara selamlama konuşması yaptı. Akbulut, STK başkanlarını kürsüye davet ederek söz verdi.
Mehmet Alacacı(BİRLİKVAKFI), İSRAFİL KIŞLA(Cumhurbaşkanı Danışmanı), Necati Ceylan(UHUB), Mehmet Güney(İMH YİK BŞK.), Mahmut Asmalı(MÜSİAD), Orhan Aydın(ASKON), Necmi Sadıkoğlu(TGTV Önceki Başkan), Ahmet Özdemir(Hayat Vakfı), Ahmet Semiz(Hayrat Vakfı), Şener Ağaç(ENSAR Vakfı), Mehmet Cengiz(DENİZFENERİ), Muhammet Kurulay(ÜNDER), Ali Kurt(İDSB), Hikmet Akgül(HEKİMLER BİRLİĞİ VAKFI), Turan Kıratlı(BİLİM VE İNSAN VAKFI), Mehmet Okyay(Kurucular Kurulu), Ahmet İyioldu(Kurucular Kurulu), Şaban Odabaşı(Kurucular Kurulu) söz alarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar.