TGTV, STK ZİRVESİ HAZIRLIK TOPLANTILARINI TAMAMLADI

22.06.2022

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı, üyeleriyle yaptığı STK zirvesi hazırlık toplantılarını tamamladı.
TGTV kahvaltılı üye buluşmalarının üçüncüsü, 22 Haziran 2022 Çarşamba günü Deniz Feneri Derneği genel merkezinde yapıldı.

Toplantıya başkanlık yapan TGTV Kurucular Kurulu Başkanı Av. Hamza Akbulut, “Her bir teklif, en güzel şekilde değerlendirilip, STK zirvesi için istifade edilecektir. Biz yönetim kurulu olarak sizleri dinledik ve gerekli notlarımızı aldık. TGTV olarak üyelerimizin fikirlerine ve tekliflerine çok önem veriyoruz” dedi.

Toplantıya ev sahipliği yapan Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz katılımcılara bir selamlama konuşması yaparak, “TGTV, üye kuruluşlarının sözcülüğünü yapan ve koordinasyon sağlayan çatı kuruluşumuzdur. TGTV üyeleri sivil alanda üstlendikleri sorumlulukları en güzeli ile yerine getirerek, topluma olumlu katkılar vermelidir, vermektedirler de” dedi.

Salgın döneminin atıllığından, normalleşmeye geçmede yaşanan zorlukların, toplumsal güvenirlilikleri üzerinde yapılan aşındırmaların, gençlik hizmetleri ve gençliğe yaklaşımlarının, sosyal medya platformlarının ve 2023 seçimlerinin toplumsal stresinin gönüllü kuruluşlarımız yeni bir durum oluşturduğu konusunda ortak değerlendirmelerin yapıldığı toplantılarda, Ekim 2022 takviminde yapılacak zirveye 50’den fazla başlık teklifi yapıldı.
  
 
TGTV üyelerinin, STK zirvesi için yaptıkları teklifler kayıt altına alınarak, toplantı sonlandırıldı.